Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Głogusz - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

169 000 zł3 053 m² 55,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Pięknie położona działka | na skraju wsi | blisko lasu Działka o pow. 3053 m2 objęta planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona w planie symbolem 1mn- zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

365 000 zł46,80 m² 7 799,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2 pokoje - Zielona Góra ul. Strumykowa Powierzchnia: 46,80 m2 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura nieruchomości d&k Nieruchomości oferuje dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63,40 m² 8 659,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Nowoczesna Klasyka w Sercu Zielonej Góry Standard Premium z Prywatnym Parkingiem Poszukiwanie mieszkania w centrum zazwyczaj oznacza wybór: albo prestiżowa lokalizacja w kamienicy, albo.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł47,10 m² 10 382,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Os. Słoneczne | 47,1 m | Loggia Na sprzedaż w pełni wyremontowane, umeblowane i bardzo jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł78,50 m² 8 025,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie na sprzedaż, zielona Góra - Jędrzychów! Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie w Zielona Góra - Jędrzychów o powierzchni 78,5 m , idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

322 400 zł1 040 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu w miejscowości letniskowej niesulice położonej nad jeziorem o pierwszej klasie czystości - Niesłysz. Kompleks podobnych działek z dala od ruchliwych dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 808 zł62,48 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   pokojow E Z balkonem W apartamentowcu! W ofercie sprzedaży posiadamy 3 -pokojow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 500 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe 3-pokojowe segmenty Z ogródkiem I miejscem postojowym W cenie Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowych bezczynszowych apartamentów w atrakcyjnej cenie. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł55,70 m² 11 131,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w nowoczesnej i spokojnej części Zielonej Góry. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

222 457 zł1 493 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sawka Nieruchomości oferuje działkę budowlaną o powierzchni 1493 m2, położoną w Leśniowie Wielkim. Przeznaczenie: działka budowlana - objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł76,02 m² 10 510,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Tylko w naszym biurze - taka oferta! dwupoziomowy apartament W świetnej lokalizacji - zielona góra - ul. Boczna Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76,20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Głogusz

Głogusz,lubuskie

210 000 zł200 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej ok. 200 m2, położony na działce o pow. 1000 m2. Dom dwukondygnacyjny, może być wykorzystywany jako dwu- lub trzyrodzinny. Pierwsza część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogusz

Głogusz,lubuskie

299 000 zł200 m² 1 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 742 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej ok. 200 m2, położony na działce o pow. 3742 m2. Dom dwukondygnacyjny, może być wykorzystywany jako dwu- lub trzyrodzinny. Pierwsza część.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij