Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Głogusz – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

169 000 zł3 053 m² 55,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Pięknie położona działka | na skraju wsi | blisko lasu Działka o pow. 3053 m2 objęta planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona w planie symbolem 1mn- zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Cigacice

Cigacice(Głogusz + 11 km)

150 000 zł900 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 900 m2 w Cigacicach koło Sulechowa. Działka zlokalizowana na osiedlu domków jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą nieutwardzoną. Na działce liczne.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 696 m² 265,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę nr 152/7 położoną W nowym kisielinie O powierzchni 1696M2. usytuowaną przy ulicy Leśnej na nowo budującym się osiedlu domków jednorodzinnych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Przytok

Przytok(Głogusz + 19 km)

399 000 zł2 089 m² 191 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 2089 m2, położoną na osiedlu domów jednorodzinnych w Przytoku, gmina Zabór, zaledwie 10 km od Zielonej Góry (niespełna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna, ul. Kiełpin

Kiełpin,Zielona Góra(Głogusz + 20 km)

260 000 zł13 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu działkę leśną o powierzchni 13000m2 zlokalizowaną w Kiełpinie. Działka jest płaska, w kształcie prostokąta, całkowicie porośnięta drzewami, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Droszków(Głogusz + 22 km)

6 332 800 zł19 790 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna nieruchomość gruntowa w Droszkowie Cena: 6 720 780 pln netto Cena za m : 340 pln netto Powierzchnia: 19 790 m Opis nieruchomości: przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Zawada(Głogusz + 14 km)

225 000 zł19 892 m² 11,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża, blisko 2 ha działka rolna w zielonogórskiej Zawadzie. Oferta tylko W metrohouse! Całość nieruchomości stanowi obecnie 3 mniejsze działki o powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Racula,Zielona Góra(Głogusz + 20 km)

5 000 000 zł16 400 m² 304,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeżeli jesteś deweloperem, docenisz łatwo dostępny, atrakcyjnie położony, na skraju osiedla nowych domów jednorodzinnych, płaski teren o stabilnych warunkach gruntowych, uzbrojony w wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Przytok

Przytok(Głogusz + 19 km)

369 369 zł1 001 m² 369 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dla biura! kupujący nie płaci pcc! Oferujemy Państwu kompleks działek budowlanych zlokalizowanych na terenie pola golfowego w malowniczej miejscowości Przytok. Działki usytuowane na terenie Przytok.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł982 m² 293,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 982 m , położona bezpośrednio przy lesie, w malowniczej miejscowości Przełazy, nad Jeziorem Niesłysz - jednym z najczystszych jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Struga

Morelowe,Zielona Góra(Głogusz + 20 km)

18 000 zł520 m² 34,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka ogrodowa o powierzchni 520 m2 usytuowana w okolicy Osiedla Morelowego ul. Andrzeja Struga. Działka w kształcie prostokąta, na działce liczne nasadzenia- róże, lilie,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij